Enter the Gungeon – w wersji telewizyjnej

Nitek dnia 6 marca, 2017 o 9:28    20 

Stało się. Nowa przygoda za pasem i jeśli ktoś posiada Jambox (na chwilę obecną), może sprawdzić jak to jest jak typo 130 godzin na liczniku, zaczyna zabawę na czystym sejwie w Enter the Gungeon.

Ci zaś, który dostępu nie mają, zapraszam poniżej, na odcinek premierowy. To nie do końca luźne gadki, nie jest też to, co realizuje na streamie, to trochę inny Gungeony. Z lekką dozą pomocnych tipów dla nowych graczy i starych.

Kolejne odcinki emitowane będą na kanale E-SPORT TV, zgodnie z rozpiską, którą możecie zobaczyć tutaj. Poniedziałki, środy i piątki o 18:30 i powtórki w pozostałe dni tygodnia o 11:30. O, tutaj nawet więcej szczegółów.

Śledząc komcie na fejsie stacji wygląda na to, że niebawem będzie dostępna także w UPC. W każdym razie w tym tygodniu ma pojawić się więcej informacji odnośnie zwiększenia dostępności kanału, także być może już wkrótce wjadę Wam pod strzechy na pełnej.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do obejrzenia odcinka premierowego, przypomnienia o klepnięciu lajeczka pod filmikiem i komcia też, o. Może to nie mobilizuje do dalszej pracy, huehue, ale pozwala się przebić do większej ilości odbiorców, a jakże.

Dodaj komentarz20 myśli nt. „Enter the Gungeon – w wersji telewizyjnej

 1. Stah-o

  Ja to czym starszy tym bardziej naiwny. Myślałem, że to będzie jakieś studio, światła, bigband no i Krzychu Ibisz. Na dolnym pasku audiotele, samochód do wygrania, w tle jakiś staruch z rmf fm przebrany za dwudziestolatka, Paulina Sykut Jeżyna pijąca kolejną wodę z farbką i gazem, która sponsoruje ten odcinek i takie tam. Niemniej jednak gratuluje sukcesu, życzę zwiększenia widowni i czekam na tą wersję z Ibiszem opisaną powyżej 😉

 2. PiotrKane

  Jak widzę telewizje u rodziców z tymi reklamami i wszystkim to mi się przypomina trochę Linia oporu Dukaja. Nie wyobrażam sobie posiadania telewizji w domu, ale bycie w telewizji dalej w mojej świadomości istnieje jako nobilitacja.

  Szkoda że twoich Nitku grań z Nioha nie ma na youtube, oglądam sobie czasami z archiwum twitcha, ale dzisiaj zauważyłem że się kasują szybciej niż oglądam.

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @PiotrKane

   Jak dostajesz powiadomienia o streamach i w nie teraz klikniesz, powinieneś mieć odnośnik do YT i tak działa.
   Nie udostępniam 4h streamów, bo wiadomo : )
   Ale też ich nie kasuje. Odnośniki z maila banglają. A jak nie dostajesz to kliknij se w dzwoneczek koło subskyrpcji kanału, żeby dostawać 😉

Powrót do artykułu