Najnowsze obrazki z Dark Souls 2 podtrzymują pierwsze wrażenie

Nitek dnia 12 lutego, 2014 o 18:55    14 

Będzie niezły pasztet.

Niestety nie wiem z jakiej wersji pochodzi poniższa wersja. Na pewno ze słabej, zwróćcie uwagę chociażby na stopy wpadające w podłoże i ogólną kanciastość wszystkiego wokół. Granie na blaszakach przyniesie jednak wymierną korzyść. Wersja ta mocno prawdopodobnie będzie działała z modem, który już wyciągnął poprzedniczkę z opresji. Choć nadal był majsterpasztet, tak zawierał mniej chały wizualnej. Należy się karny za opieszałość twórców w portowaniu na blaszaki, choć to nie jest coś co specjalnie dziwi. Niestety.

Teraz wiadomo czemu nie planowali tego na next geny.

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Najnowsze obrazki z Dark Souls 2 podtrzymują pierwsze wrażenie

 1. MusialemToPowiedziec

  Pamiętacie https://www.gikz.pl/news20/dark-souls-2-ma-nie-miec-dlc/ ?

  Kolekcjonerki dostają voucher umożliwiający dostęp do pięciu dodatkowych zabawek, które na pewno nie pojawią się później jako DLC, bo powiedzieli, że przecież DS2 będzie oferować wszystko każdemu od razu.

  Edit: Mój błąd, ponoć autor tekstu trochę błędnie sformułował myśl – nie idzie o DLC, ale o to, że przedmioty te zamiast szukać po jaskiniach od razu będą w plecaku.

 2. Mindestens

  No niestety, w jedynkę się jeszcze nawet nie wgryzłem, ale gdyby to wyglądało lepiej, założę się, że marketing sprzedawałby to jako “Hardkorowy Skyrim”, w istocie grałoby się w to jak Skyrim i byłoby to dla mnie równe marnotrawstwo zasobów, co Skyrim. Nie wspominając, że ktoś na górze zadekretowałby, że aby nie zwolnić jej twórców, gra musiałaby się sprzedać jak Skyrim.

  In June 2013, Bethesda announced that over 20 million copies of the game had been sold; of those sales, 59% were for the Xbox 360, 27% for the PS3, and 14% for the PC.

    1. Nitek Autor tekstu De Kuń

     @nicolai0

     Nie chciałbyś, żeby to było tak samo posępne, ale technicznie dwa levele wyżej? Zwłaszcza, że to już trzecia odsłona serii, a wciąż wygląda jak lekko usprawnione większe DLC. Właściwie to bardziej jak dodatek na miarę wielkości Opowieści z Wybrzeża Mieczy.

Powrót do artykułu