GTA IV niczym Benjamin Button

Nitek dnia 20 września, 2013 o 17:56    22 

Starzeje się na odwrót. Zobaczcie.

 

Pting! Może być też jak kobiety i wino. Im starsze tym lepsze. Jak znacie coś jeszcze, dajecie w komciach.

Brzdęk, kopareczka na podłodze. Pierwotnie screeny były w rozdzielczości 4K, ale zostały zeskalowane w dół. Efekt osiągnięty na PC.

Chcecie więcej? Link do galerii niżej.

Z ciekawości sprawdziłem jak się sprawy mają z GTA IV na konsoli. Jest pasztetowo, czas zatrzymał się tam w miejscu.

 

Doszperałem się listy modów jakie zostały użyte dla osiągnięcia tegoż efektu:

icEnchancer ENB. Beta 1.25, Better City Textures, GTA IV Road Textures by Fonias, Supreme Vehicle Conversion Pack-140 vehicles, Traffic Control System V1.0B, DKTronics70 Vegetation, First Person mod by C06alt.

Dodaj komentarz22 myśli nt. „GTA IV niczym Benjamin Button

  1. Mindestens

   @MusialemToPowiedziec

   Lepiej nie, ostatnio podlinkowanie go wyraźnie pokazało, że kończą mu się jakieś leki (aż sobie przypomniałem haiku psychola), więc dalsze próby interakcji mogłyby się chyba źle dla niego skończyć. Chłopak pognał ze swoją krucjatą w takie odmęty internetu, że to nawet szkoda drzeć łacha, a jeśli udziela się na jakiejś Polygamii, no to już to jest ich problem.

  1. bogucek

   @Alkawen

   Nie zgodze sie, ze graniczy z cudem, bo u mnie spokojnie tych 40/60 klatek wyciaga. Jednak przyznam, iz podczas gry, to wyglada niestety sztucznie. Mnie te efekty swietlne i wszystko takie swiecace, wypicowane draznilo. Akurat, ze dopiero teraz prxechodze IV, to wlaczylem z powrotem normalny wyglad. Naprawde tak jest lepiej, bez “ulepszen”.

   1. topolski87

    @Nitek

    Ogólnie gość od ENB jest mocny ze swoimi modami, te modyfikacje shaderów do wielu gier powydawał, w skyrimie prezentuje się to równie ciekawie w jego wykonaniu, grałem kiedyś z tymi modami w gta 4, ale potem jeszcze mi było mało i nawaliłem ich tyle że pomogło jedynie steamowe naprawianie instalacji xD

Powrót do artykułu