Bardzo dużo zdjęć z Titanfall w jednym miejscu

Nitek dnia 8 marca, 2014 o 18:24    39 

Zdjęcia pochodzą rzekomo z finałowego buildu dla XONE i jest ich naprawdę sporo. Sto pięćdziesiąt.

Napiszę, z przekory. W prawym górnym rogu jest zgrabna zębatka. Po jej kliknięciu możecie obejrzeć zdjęcia w pełnej rozdzielczości.Uhm, jest tak także opcja view album on imgur, co odpala całą galerię na stronie. Miłego!

sheeit

awwtiss

Dodaj komentarz39 myśli nt. „Bardzo dużo zdjęć z Titanfall w jednym miejscu

   1. Mindestens

    @Nitek

    Nie wiem, ja normalnie galerii z gier nie przeglądam nigdzie, bo mnie nie interesują, a Titanfall mnie ziębi – ostatni raz na coś takiego kliknąłem przy okazji jak chyba Trawa wrzucił coś ze 20 screenów z czegoś – wyłącznie dlatego, że czytając nagłówek pomyślałem “Że też mu się chciało”, więc i tu zawędrowałem z jakiegoś pewnie sadystycznego podszeptu, by zobaczyć, że komuś się chciało wrzucić 150 obrazków :D. Zobaczyłem nie do końca to, czego oczekiwałem, stąd pytanie.

     1. Mindestens

      @Nitek

      Aby udzielić na to pytanie definitywnej odpowiedzi, to by chyba trzeba było uruchomić jakąś ankietę lub kwestionariusz na stronie, natomiast jako jakiś pomniejszy direct feedback, to przypomniałem sobie, że kliknąłem w ostatnim czasie na galerię z Darkest Dungeon. Tylko tam przyciągnęło mnie słowo-klucz “tapety”, bo ostatni raz zmieniałem swoją przechodząc Primordię, więc to musiał być grudzień. 2012.

      Co właśnie unaoczniło mi, że u znajomego na tapecie od siedmiu-ośmiu lat pręży się ta sama modelka, czyli parę lat dłużej, niż jest ze swoją aktualną partnerką. Dość komiczne, jeśli o tym pomyśleć.

      W każdym razie, w wyniku przehandlowałem roboty na zamek.

Powrót do artykułu