Elder Scrolls w Crusader Kings 2

Nitek dnia 20 kwietnia, 2013 o 6:27    3 

News profilowany pod wszystkich psychofanów CK2. Zawiera także 100% linku do odpowiedniej modyfikacji.

Jako że mamy ich tu kilku, każdy z nich powinien zaraz się cieszyć i biegać nago dookoło rynku swojego miasta, bowiem wyborny mod do CK2 wkracza na salony.

Mowa oczywiście o modyfikacji Elder Kings, która zawiera w sobie krainy znane z serii Elder Scrolls, a akcja umiejscowiona jest jeszcze przed każdą z nich. To znaczy wcześniej niż jakiekolwiek Elder Scrolls. Nie jestem obeznany w świecie Elder Scrolls, ale nazywa się to fachowo i z angielska Interregnumperiod Drugiej Ery, co było czasem naparzania się wszelkich plemion. Podobno, bo w CK2 też nie siedzę, to znakomity setting dla CK2. Mod pozwoli nam zgłębić tą bardziej polityczną stronę Elder Scrolls, zawsze to jakaś odmiana od przynoszenia 10 szczurzych ogonów barmanowi, żeby mógl zrobić zupę czy też innych bzdurnych questów. Tak, przesada, ale czy aby napewno? 

Modyfikacja jest we wczesnej fazie produkcji, ale koniec końców ma zaoferować 25 nowych ras z róznymi bonusami, perkami, zdarzeniami czy chorobami jak choćby wampiryzm. Tym wampiryzmem mnie kupili. Prawie.

Odnośnik do moda znajdziecie w linku poniżej.

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Elder Scrolls w Crusader Kings 2

Powrót do artykułu