Co jest w pudle – Metro Last Light

Nitek dnia 17 maja, 2013 o 11:51    51 

I choć tajemnica zawartości została rozwiana, takich wybuchów nie widzieliście.

 

Nawiązując do sytuacji wiadomym jest, że jakieś materiały bazujące na zawartości pudełka pojawią się wkrótce. Jakieś pytania? Jakieś sugestie? Uprasza się o skorzystanie ze wszystkim nam znanych środków komunikacji paszczowej bądź nie. To może zostańmy przy komentarzach. 

 

Adios!

Dodaj komentarz51 myśli nt. „Co jest w pudle – Metro Last Light

  1. projan

    Nie będę po wszystkich powtarzał tych zachwytów, a faktycznie jest czym się podniecać. 🙂 Aby było idealnie (dla mnie), dałbym troszeczkę krótsze niektóre ujęcia, ale się chyba po prostu czepiam. 🙂 To przykład, jak z durnego odpakowywania (którego nigdy nie oglądałem) zrobić coś fajnego. Brawo!
    No i Nitek wyrabia sobie markę. Jak już będzie sławny to zaczną mu płacić i zostawi Gikza. Lepiej go nie chwalić za bardzo. 😉

  2. Janekkubek

    Nitek, thiefi, Pjotroos, tikej, MokraTrawo, Goblinie, pamiętam, że byliście tutaj, gdy gikz powstawał, nie pamiętam czy byliście wcześniej, na GameCornerze. Nie wiem też, co się stało z założycielami, nie pamiętam nawet ich nicków, tak dawno ich nie widziałem! Ale jeszcze raz, Nitku! Chciałbym Ci podziękować (i nie tylko Tobie – wspomnę jeszcze o TheSheep i sex_login) za to, że tworzycie w sieci takie miejsce. Obok serwisu pclaba i cd-action jesteście jedynym tematycznym miejscem w polskiej sieci, które odwiedzam regularnie. cd-action z racji tego, że jest tam mnóstwo trailerów i pro-(chociaż coraz mniej…)-fesjonalnych recenzji. Pclab jest prowadzony jak blog, ale na poziomie, którego nigdzie indziej nie można spotkać (o tak szerokim wachlarzu tematycznym). Ale Wasz serwis wymyka się wszelkim opisom. Nie pasujecie nigdzie. Zaglądam tutaj, patrzę na kółko wzajemnej adoracji piszące o niszowych rzeczach używając warsztatu wielkich ośrodków, lub bardzo o bardzo mainstreamowych produkcjach, ale w cholernie oryginalny sposób. Z wielką chęcią czytam 1/3 Waszych notek. Na cd-a jest to mniej więcej co 25. notka… Macie rewelacyjny styl (gdzie jest jednazprzyszłychżon[czy podobny nick]…?), świetny dobór tematyczny a wykonanie niektórych video-cośtam[Nitek!] jest prawie równie dobre, jak to co Wonzai wrzuca po przeróbce. Panowie, Panie (Pani?), dziękuję Wam za Waszą robotę, wiem, że już na studiach (jestem na 1. roku PWr) nie ma za bardzo czasu na grę, nie mówiąc o pisaniu o niej lub przygotowywaniu materiałów video. Dziękuję jeszcze raz! Życzę Wam szczęścia i zapału w tworzeniu!
    PS. Nie wiem, gdzie to umieścić, jak któreś z Was to zobaczy, to podeślijcie innym autorom linka, chcę, żebyście wiedzieli, że dla kogoś spoza Waszego kręgu też jesteście ważni 🙂

Powrót do artykułu