Amazon szykuje się na nasze portfele

Mindestens dnia 17 stycznia, 2013 o 0:33    15 

Jak podał Tony na forum CheapAssGamera, na Amazonie wkrótce pojawić się mają nowe oferty, o których postanowiłem poinformować Was już teraz – o czym za moment

Deadlight + Insanely Twisted Shadow Planet + Iron Brigade + Mark of the Ninja + Toy Soldiers $9,99. Musicie jednak wiedzieć, że są duże szanse na to, by paczka wylądowała wśród Editor's Choice, czyli produktów, które można nabyć w styczniu używając dodatkowo karty rabatowej na $5, dodawanej do każdej zakupionej gry/paczki gier online na Amazonie w listopadzie i grudniu zeszłego roku (aplikowana automatycznie przy próbie zakupu jednego z produktów, do których ma zastosowanie). Uważam ten deal za tak straszliwy overkill, że mając na uwadze niedawną paczkę Square Enix, mającą wisieć tydzień, a która została wyprzedana w ciągu może 7 godzin, po prostu lojalnie uprzedzam i zachęcam do wypatrywania ;).

The Fable Bundle (Fable Lost Chapters + Fable III + FIII DLC) $9.99 i równie prawdopodobne, że wyląduje na EC list, a więc $4,99 mając kartę rabatową.

 

Poza tym dostępne do zakupu indywidualnie będą :

$10 Age of Empires III Complete Collection
$12.50 Fable III
$2.50 Fable: The Lost Chapters
$3.75 Insanely Twisted Shadow Planet
$3.75 Mark of the Ninja
$3.75 Deadlight
$3.75 Iron Brigade
$2.50 Toy Soldiers

 

Wszystko w formie kluczy Steam.

 

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Amazon szykuje się na nasze portfele

 1. Tasioros

  Mark of the Ninja mam na celowniku, ale jeszcze trochę poczekam, na razie mam w co grać. Deadlight natomiast to całkiem przyjemna gierka, parę wieczorów uprzyjemniła, ale w sumie bez jakichś rewelacji. A z Fable III to niech się wypchają, za to, że dwójka całkowicie ominęła PC-ty, o!

  1. Mindestens Autor tekstu

   @shani

   Kupujesz grę, robisz przelew, a gra ląduje w Twojej bibliotece, do której masz dostęp z poziomu swojego konta Amazon – w tym przypadku obok produktu będzie napis, że chcesz zobaczyć jego kod, który klikasz, a po pojawieniu się Twój klucz wklejasz na Steamie. [url=”http://i.imgur.com/KjMpG.jpg?1″]Biblioteka wygląda tak[/url] (zaciemnione to klucze Steam i w jednym przypadku Origin). Są gry, które można też bezpośrednio z biblioteki ściągnąć w formie instalki, ale że ja kupuję u nich tylko tytuły Steamworks lub w formie kluczy pod Parówę, to się nie interesowałem jak to działa po kliknięciu ‘download’.

   Pamiętaj tylko przy ustawianiu adresu, by wybrać taki stan w U.S., który nie pobiera dodatkowego podatku od transakcji internetowych (np. Michigan, znalezienie adresu szpitala lub komendy policji jest banalne).

 2. qba

  Kupiłem dzisiaj na [url=”http://www.game.co.uk/en/elder-scrolls-bundle-oblivion-goty-skyrim-heathfire-dawnguard-199776?cm_mmc=Facebook-_-Digital-_-ElderScrollsBundle-_-Link”]game.co.uk[/url] Elder Scrolls Bundle. Najbardziej mi oczywiscie zalezalo na Skyrim, ktory jest z wszystkimi (?) dodatkami. Caly bundle jest za ~100 PLN. Zobaczymy, czy mi “zablokowany” Skyrim ruszy na Steamie… 🙂
  W ogóle polecam ta stronke reddita: http://www.reddit.com/r/GameDeals/

Powrót do artykułu