Dodaj komentarz37 myśli nt. „Zwiastun Star Wars The Last Jedi

     1. Revant

      @slowman

      Daj spokój. Disney i Szary Jedi? Nie wierzę, aby nawet ktoś z nich się zainteresował takim tematem.

      Spoiler! Pokaż

      Przyznam jednak, że fajnie byłoby gdyby nas zaskoczyli, ale po TFA to nie liczyłbym za bardzo na ogrom nowości.

      1. Wyspa

       @Revant

       A widział Rebelsów…? Disney ewidentnie eksploruje szarość już od jakiegoś czasu :)

       Olaboga Spoilery! Pokaż
       1. Wyspa

        @Revant

        Czy ja wiem, Hidalgo który pisze scenariusze kiedyś wprost powiedział że w kreskówkach lubią zahaczać o inne media (książki/filmy/komiksy) i nawiązywać do pewnych wydarzeń a czasem nawet robią foreshadowing tego co nastąpi w uniwersum. Jeśli temu wierzyć i dodać tekst Lukea z Trailera wygląda na to że wszystko idzie do szarości :)

        Olaboga Spoilery! vol.2 Pokaż
   1. Revant

    @aryman222

    Moja żona ma straszną potrzebę posiadania wiedzy o fabule czegokolwiek się tknie. Film, serial, książka…musi znać fabułę, bo nie lubi niepewności ^_^ ile razy już słyszałem podczas seansu filmowego/serialowego „a co będzie teraz?”, „zabiją ją?”, „ucieknie?”, „ale będą razem? no weź, powiedz”, itd. Najgorsze jest to, że ze względu na jej ukierunkowanie względem książek (polonistka ;) ), staram się jej pomóc nadrobić zaległości filmowo/serialowe.. Zwłaszcza w przypadku SW to masakra, ale przynajmniej na nowych epizodach nie będzie mnie męczyć :D

  1. lemon

   @Probabilistyk

   Akurat nowe epizody SW mają raczej mało ukazujące trailery. Najczęściej tylko znane marki i wyczekiwane tytuły sobie na to pozwalają. Chodzi o podkręcanie hajpu tajemnicą i o to, o czym wspominał bosman przy okazji seriali – żeby internet zawrzał od dyskusji i spekulacji, co poniekąd również w tutejszych komentarzach się zaczęło. :)

Powrót do artykułu