Dodaj komentarz28 myśli nt. „Zwiastun filmowego Hitmana

 1. projan

  Zabawnie się te hejty czyta. A to za nudne, a to za dużo akcji, a to aktor nie ten. A wszystko to z tego że nie nie będzie to film psychologiczny z Telly Savalasem.
  Jeśli będzie dobry akcyjniak to czemu nie. Zwiastun jak zwykle pokazuje wszystko i nic.

    1. emperorkaligula

     @projan

     film nie musi być od razu być trudnym dramatem psychologicznym aby być czymś lepszym niż pierdolony film akcji, które robi się masowo :( kolejnego akcyjniaka to mi się nie chce nawet oglądać. no i gdyby to był zwiastun filmu „kał of djuty” to hejtu po takim trailerze by nie było bo tam liczy się akcja i stężenie wybuchów/minutę. ale hitman z wybuchami się nie kojarzył i nigdy nie będzie kojarzył.

    2. Arachnos

     @projan

     Problem w tym, że to jest film oparty na konkretnej grze. A on się w ogóle nie wpisuje w klimat i założenie, ani nawet historię. Tylko na luźno wrzucili łysego zakapiora i nazwali go 47. Niech sobie robią kolejną rąbaninę, ale bez próby zamachu na portfele fanów gier poprzez gimbombastyczną (TM) mutację porządnego tytułu wymagającego pomyślunku..

  1. idomes

   @projan

   Każdy trailer każdego filmu Ci się podoba, że bez oczekiwań podchodzisz? :)

   ed. Jest 4 mafiosów, historia się toczy jak, powiedzmy w rodzinie Soprano, nagle umiera gruby Al. Silnoręki Marco i piękny Gianni myślą, że to tusza i serce, ale bystry Paolo ma przeczucie, że ktoś za tym stoi. Biznesy nie wychodzą, narasta paranoja, partnerzy się kłócą i kolejno umierają w naturalny (nienaturalny?) sposób, aż na końcu zostaje Paolo, który stoi z pętlą na szyi. Ale stołek spod nóg wykopuje mu łysy gość, który dotąd majaczył się tylko gdzieś za rogiem albo w odbiciu szyby. Łysy poprawia czerwony krawat, stójką płaszcza zakrywa kod kreskowy na karku i zamyka za sobą drzwi. Fin.
   I tak bym to widział a nie jakieś strzelanie dziesiątkami harpunów do samochodu.

Powrót do artykułu