Zajawka multi Call of Duty WW II może nie bardzo pokazuje to multi

Nitek dnia 13 czerwca, 2017 o 7:13    9 

codww2

Niemniej jednak wygląda świetnie.

Pewnie, należy być ostrożnym, wszak to kolejne Call of Duty z multiplayerem o bieganiu w kółko i strzelaniu gdzie popadnie, ale przynajmniej na zwiastunie na to nie wygląda. No i ładne to Call of Duty.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Zajawka multi Call of Duty WW II może nie bardzo pokazuje to multi

 1. bogucek

  Rozumiem gdyby to sie nazywalo QuakeWars, ale nie WWII. Zaden zolnierz tak sie nie poruszal po polu walki podczas wojny. Wiem, ze marudze, to gra, itp, ale potem dzieciakom wydaje sie, ze wojenka to wesola zabawa, gdzie kazdy biega full Rambo. Poprzednie CoDy, Mohy, stary BF mialy o wiele wolniejsze tempo, a teraz to wszystko przypomina czlowieka z biegunka, ktory na gwalt szuka papieru.

  1. emperorkaligula

   @bogucek

   trailer multi a dostajemy typowy epicki montaż dla debili :D trochę dziwi mnie duża ilość ataków na okopane pozycje z karabinami maszynowymi… czyżby rasowy RUSH mode z przesuwaną mapą? ogolnie to gdyby nie mundury to wyglada jak BF1.

   wiadomo już teraz (to cod) że map czy trybów będzie co kot napłakał, a perkow, streaków, skrzynek i innego syfu w kurwe i ciut ciut… chyba więcej we mnie hajpu by pograć znowu w CoD2 na darmowym serverze postawiony w pare minut…

Powrót do artykułu