Tu można polizać Obywatela

lemon dnia 24 października, 2016 o 10:24    32 

Star Citizen F7C-M Super Hornet

Przez szybkę Super Szerszenia.

Oczywiście mowa o trwającym do 30 października trialu Star Citizena, w którym można polatać maszyną F7C-M Super Hornet, widoczną na obrazku powyżej. Zdaje się, że to w końcu coś nowego po udostępnianym okresowo od lat tym samym hangarze i module do potyczek w kosmosie.

Zanim usiądziemy za sterami, musimy założyć tutaj konto i podać kod FALL2016.

Dodaj komentarz32 myśli nt. „Tu można polizać Obywatela

  1. IRIEID

   @aihS

   Nieważne czy GTX 970 czy GTX 980Ti OC, to w tym demie masz 32-15 fps i już. Nic z tym nie zrobisz tak jest na „Twardo zabetonowne”.
   I co śmieszne na na ultra jest więcej FPS–ów niż na LOW. Są też doznania klasy Premium czyli zcinki ale to już serwery powodują. ;)
   Testowane z wczoraj.

   1. Birkow

    @IRIEID

    Bajki, z RX 480 4GB, i5 2500K@4,7GHz i 16GB ram @1600MHz na maksymalnych ustawieniach 1080p w Vandul Swarm fps oscyluje mi pomiędzy 60 a 80, w hangarze pomiędzy 70 a 90. Być może masz włączony vsync w grze (r_VSync = 0 załatwi sprawę) albo w ustawieniach nvidi. FPS może być ograniczony do 30 w mini PU, ale to jest już spowodowane takim a nie innym działaniem kodu sieciowego cryengine- serwer usiłuje przesłać informacje o wszystkim co się dzieje na olbrzymim obszarze (np. o graczu który uruchomił swój statek 100k km dalej) i się z tym nie wyrabia. Z tego co mi wiadomo nowy kod sieciowy na potrzeby SC jest pisany od podstaw i ma być włączony do wersji 3.0.

 1. mr_geo

  Czyli na czwartą (piatą?) rocznicę pojawienie się tego czegoś na KS i po tyluż latach „dewelopingu” z budżetem większym niż roczne PKB paru państw Afryki subsaharyjskiej dostajemy kolejny niekompletny, z minimalną ilością kontentu (w stosunku do tego co ma sobą przedstawiać gra) moduł testowy???

  Ten scam z farsy przeradza się powoli w tragifarsę.

  1. Fantus

   @mr_geo

   Dziś poczytałem sobie o rodzinie w USA (nawiasem mówiąc polskiego pochodzenia), która od kilkudziesięciu lat buduje jebitny pomnik wodza Szalonego Konia.

   Mają już głowę… i tylko głowę, od kilkunastu bodajże lat.
   https://crazyhorsememorial.org/images/header1.jpg
   Nie przeszkadza im to zbierać kasy na dalszą budowę, bo użycie słowa „dokończenie” byłoby chyba nie na miejscu. Prowazdą muzeum, pewnie jakieś fundacje itp. itd. Kasa płynie, potomkowie Crazy Qnia się odcinają, wręcz są przeciwni, góra jak stała tak stoi i interes się kręci.

   Mam szczerą nadzieję, że SC nie brał z nich przykładu. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak, że…

     1. iHS

      @Fantus

      Crazy Horse memorial jest o rzut beretem od Mount Rushmoore. Po obejrzeniu czerepów czterech prezydentów (duże rozczarowanie) podjechałem pod tego crazy horse’a coby go obczaić… i przy bramce okazało się, że za oglądnięcie patrzałek i kawałka nosa wielkiego wodza (tyle do tej pory udało się wyrzeźbić) życzą sobie 25 dolarów. Zapytałem uprzejmie gdzie tu można nawrócić, wyjechałem, stanąłem na pobliskim parkingu z pięknym widokiem na całe wzgórze i pomyślałęm „kurna, polak potrafi”. Więc może ten Chris Roberts to po prostu nasz rodzimy Krzyś Robert?

   1. mr_geo

    @Fantus

    Pfffff… Według wszechwiedzącego internetu Szalony Qń i jego budowa za okres 1948-2007 kosztowała jak na razie 17 mln USD – a to są, Panie szanowny jakieś grosze w stosunku do +100 mln zielonych papirków z Dzordzem Łoszyngtonem jakie w latach 2012-2016 zdołał przepieprzyć SC :]

    Co więcej, pomnik jakby co da się rozebrać i przerobić na krasnale ogrodowe, więc będzie z niego chociaż jakiś pożytek. A jak Scam Citizen zaliczy crash landing to będzie tylko wielki lament i płacz i wrzask że znowu wszyscy niedobrzy bo nie ustrzegli i że gry to samo zło i mhhoook… :D

    [internal_geologist_mode on] ale miejsce na ten pomnik to kompletnie z d*.* jest. Prekambryjski piaskowiec (na moje oko) co ma pierdylion spękań, mikrouskoków i powierzchni podziału? Kiedy parę kilometrów obok są uczciwe granity takie jak na Mt. Rushmore? Cytując klasykę: ” Andrzej, to jebnie”.[internal_geologist_mode off]

   2. s2892 Honorowy dawca organów

    @Fantus

    We were very excited to see Crazy Horse having just come from a morning at Mt. Rushmore. We were disappointed. Mt. Rushmore is $11 to get in to and get a great view. Crazy Horse? $28 [...]. Hasn’t been finished in what, 50 years? With a million visitors a year at $28 a carload plus the additional $4 per…why on earth would this family finish it or let the government take it over? It’s a goldmine!
    czyli .. Polak Porafi

Powrót do artykułu