Sid Meier ponownie leci w kosmos…

/mamrotha dnia 18 kwietnia, 2014 o 23:23    11 

2504223-trailer_civbe_annoucement_20140412

- a przed odlotem na Alpha C. ma coś do oznajmienia:

- Minęło sporo czasu od kiedy zrobiliśmy Alpha Centauri. Od tego czasu dużo się nauczyliśmy, mamy nowe pomysły, a seria gier cywilizacyjnych bardzo się rozwinęła i umożliwia nam zrobienie nowych fantastycznych Cudów Świata elementów gry. Mamy teraz okazję by razem z Firaxis wykorzystać to wszystko i stworzyć nową grę i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi! 

Mamy oczekiwać miksu rozwiązań z Alpha Centauri (kolonizacja, rasy, zagrożenia związane z obcymi ekosystemami) i Cywilizacji V (heksagonalna rozrywka, jednostki nie kumulują się na jednym polu) oraz oczywiście mnóstwo nowych cudów rozwiązań.

Produkcję popełni Firaxis. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth ma zawitać na nasze monitory jakąś jesienią, czyli pewnie na Gwiazdkę 2014.

Za GAMESPOT

 

ps.

To mój pierwszy post od hohoho jak dawno, więc wybaczcie, jeżeli jest coś do wybaczenia i niech Wam Święta spokojem i wolnym czasem służą.

Dodaj komentarz11 myśli nt. „Sid Meier ponownie leci w kosmos…

  1. Gileq

   @furry

   Idzie się znów przyzwyczaić. Co prawda mechanika już bardzo przestarzała, ale ten klimat… Większość filmików czy nawet opisów techów to arcydzieła klimatczne :)

   p.s. To kurna niesamowite, ponad 30 lat na karku, znam to prawie na pamięć, a wciąż mnie rusza gdy sobie np. intro obejrzę na YT.

Powrót do artykułu