Prr, Płotka! Czas na partyjkę Gwinta przy zimnym, kaedweńskim piwie…

PiteroS dnia 8 września, 2015 o 16:55    10 

gwint wiedźmin

CDP.pl wprowadziło do swojego sklepu edycję limitowaną dodatku „Serce z kamienia”

do Wiedźmina 3. Owa edycja oprócz pudełka (BOXMasterRace?) i kodu będzie zawierać 2 talie (Scoia’tael i potworów) do gry w Gwinta . Cena? 70 orenów, tfu, złotych.

serce z kamienia limitowana edycja

 

 

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Prr, Płotka! Czas na partyjkę Gwinta przy zimnym, kaedweńskim piwie…

  1. aihS Webmajster

   @MusialemToPowiedziec

   Masz trochę racji bo wersja pudełkowa dodatku będzie tylko na pc i ps4. Warto wspomnieć, że to pudełko nie będzie zawierać płyty… BOXMasterRace :D D

   EDIT W EU wydawcą jest Namco Bandai i ich niemiecki oddział potwierdził na tweeterze, że pudełkowej wersji na X1 w europie nie będzie. W US wydaje Warner Bros więc to odrębna decyzja. Pewnie ma to coś wspólnego z tym, że w europie Sony jest w sumie monopolistą.

 1. PeteScorpio

  Z tymi pudełkami to trochę śmiech na sali, przecież to nie jest samodzielny dodatek (trzeba mieć Geralta 30+). Pewnie drugi dodatek też zapakują do pudełka i pewnie zrobią również wydanie zbiorcze w stylu Episodes from Liberty City…no i oczywiście wydanie GOTY ze wszystkim- Mindblow :)

    1. Revant

     @Klucznik

     Pewnie te w wersji pełnej pojawią się przy następnym dodatku ;) bo jak dobrze pamiętam to wersje okrojone powędrowały na xbone’a? anyway, kolejny preorder w życiu zrobiony i zamówienie poszło na tego boxa. Kupili mnie tymi kartami, a dodatek to i tak miałem nabyć zaraz po jego premierze.

Powrót do artykułu