Project CARS – Wielce Efektowny trailer

betterstranger dnia 8 stycznia, 2014 o 12:01    9 

pagani project cars pcars

Było Assetto Corsa, musi być i pCars.

Fani ładnej grafiki i ścigania się na PC, mają przed sobą bardzo dobre czasy.

Wczoraj na gikzie było wideo z Assetto Corsa, dzisiaj mamy Project CARS. Trailer może nie jest najświeższy (ma pół roku), ale po zgłębieniu otchłani youtubowej, wydał mi się najciekawszy, z tych ostatnio wypuszczonych.

Zdecydowanie warto odpalić w HD. Enjoy ;)

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Project CARS – Wielce Efektowny trailer

 1. Makbeton

  trzeba bedzie sobie widzie kupic w koncu ten fotel pod kierownice , tak swoja droga kupilem ostatnio f1 2013 czy 2014 jakos tak i kuwa mac nawet z konsolowym autoaimem drogowym (gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zielony pasek taaaaaaaaaaaam jedz ) ciezar ta gra potworny

    1. urt_sth

     @Makbeton

     Też własnie miałem jeździć szybko i po torach, ale mnie zassało w magnum AE500 (route 66), muszę z tym skończyć bo to idiotyczne tak sunąć tu i ówdzie bez celu godzinami, słuchając radia w nieznanych mi językach (przydał by się mod, który ogranicza radia internetowe do ich przybliżonych zasięgów w realu) .

   1. Makbeton

    @betterstranger

    no dobra z ta f1 to był głupi zakup (ale rush sie ogladało i trzeba było kupić ) ale AC biore na bank było takie jedno ujęcie w trailerze gdzie rozpedzony samochód miał taką słodką bezwładność na torze wzruszyłem sie jak to oglądałem, sek w tym że to co tu pokazujecie drogi kolego też wyglada bosko (no i przewage ma tych małych dupereli jak liscie które wzbija w powietrze przejeżdzajacy samochód)

    1. betterstranger Autor tekstu

     @Makbeton

     Generalnie tak – możesz kupić oba :D AC już teraz jest dostępne i już na chwilę obecną fizyką i przyjemnością z jazdy bije wszystko inne co było, jest i będzie na rynku. pCars dopiero pod koniec roku wyjdzie najprawdopodobniej, grafa pewnie będzie jeszcze lepsza, fize może też trochę jeszcze poprawią, ale nie da się kupić dostępu do niego na chwilę obecną. Więc sprawa jest prosta generalnie ;P

Powrót do artykułu