Dodaj komentarz6 myśli nt. „Prezentacja Heroes of the Storm 2.0

   1. Toc85

    @tom_tom

    Nie żartuję, mówię o subiektywnych obserwacjach (bo obiektywnych brak). Tyle że brak obiektywnych informacji to też informacja. Nigdzie nie ma oficjalnych danych a więc mogę spokojnie stwierdzić że w najlepszym wypadku ilość graczy utrzymuje się na tym samym poziomie. W przypadku Overwatcha blizzard dumnie chwali się wynikami – 20mln w listopadzie, 25mln w styczniu itd. O HotS jakoś cisza. Rynek MOBA został zajęty przez większe ryby a jakaś tam nisza tego nie zmieni, bo ta nisza nie ma jak rosnąć.

    1. tom_tom

     @Toc85

     A co ma zmieniać? Od dawna wiadomo że nie zmieni układu sił. Ale czy musi? Gram od czasu Alphy i bynajmniej nie zauważyłem oznak kurczenia. Gra jest ciągle wspierana przez twórców i nic nie zapowiada zmianę tej polityki. Brakuje twardych liczb – racja, ale taka jest od zawsze strategia Blizzarda. Wydaje mi się że wiedzą doskonale że spóźnili się na party jakieś 3 lata.
     Apropo Overwatch. Nie wiem… ta gra jest dla mnie wydmuszką. Bardzo mnie ciekawi czy uda im się wystartować z tą ich ligą i wejść do T1 esport.

Powrót do artykułu