Polskie filmy SF za darmo!

jaGrab dnia 20 stycznia, 2017 o 12:59    4 

Polskie-filmy-SF-za-darmo-online

Nie wszystkie oczywiście, póki co 4 tytuły z lat 70-tych i 80-tych ub. wieku.  Są to „Golem”, „Wojna światów – następne stulecie”, „O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji” i „Ga, ga. Chwała bohaterom”. Sam jeszcze nie widziałem więc bez rekomendacji, recenzje dostępne w Sieci. Tyle dobra(?) dzięki serwisowi ninateka.pl.

Więcej o samych filmach i bezpośrednie linki w źródełku poniżej, stamtąd też zajumałem obrazek, mam nadzieję że się nie obrażą.

 

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Polskie filmy SF za darmo!

 1. furry

  Filmy Szulkina są spoko, „Wojnę Światów” z Romanem Wilhelmim polecam. I muzykę Skrzeka też polecam.

  Dzięki za „Golema”, muszę obejrzeć, słuchałem audiobooka w zeszłym roku i jest świetne, mocne 8/10.

  Aha. Polecałem już z Ninateki „Solaris czytane przez Piotra Fronczewskiego? Jak nie, to polecam, zdecydowanie 10/10, tylko polecam przerobić sobie na mp3 np. przez stronę http://www.clipconverter.cc/

  1. furry

   @lupus_yonderboy

   No akurat scenografia jest mocna. Pamiętam jak mi szczena opadła, jak skojarzyłem że telewizor, na którym lecą „uprzyjemniacze” w stołówce, to ten sam model, który stał wieki temu w moim pokoju i na którym oglądałem odcinki Star Treka :-)

   Pomarańczowy pewnie ze 12″, z teleskopową anteną i trzema pokrętłami na górze. Szkoda że się kineskop spalił… #nostalgiamocno

   http://imgur.com/i6NLxHj
   http://stare-telewizory.republika.pl/katalog/vela202.html

Powrót do artykułu