Polski, taktyczny Twardy Zachód pojawi się na jesieni

Nitek dnia 31 lipca, 2015 o 12:54    14 

hardwest

Co pewnie i tak już wie spora ilość osób.

Gro gikzowiczów oddało swoje sakiewki (portmonetki?), kiedy ogłoszono zbiórkę na Kickstarterze jakiś czas temu. Nie dziwota, bo Hard West na prezentowanych wówczas gifach prezentował się nie lada. Czterech kowbojów w drużynie, kombinacje działań, ciekawe czy zawojują świat. Po Gamescomie powinny ukazać się pierwsze fragmenty rozgrywki, albowiem Hard West robi sobie tam wycieczkę, by zadebiutować z przytupem.

Paczka świeżych obrazków.

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Polski, taktyczny Twardy Zachód pojawi się na jesieni

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @Wyspa

   i jeszcze mi umknęło, że

   Hard West combines the imaginative minds of the dangerously creative Polish developers to tell a deeply riveting tale which was written in collaboration with Haris Orkin (Company of Heroes 2, Dying Light and Call of Juarez series), and features an original score composed by Marcin Przybyłowicz (The Witcher 3: Wild Hunt).

   1. Wyspa

    @aihS

    Zmieniłem pracę… przy HW swoje zrobiłem i choć z chęcią bym posiedział do „Golda” to w zastępstwo trafiła mi się niezła pozycja w ciekawym projekcie. Spokojnie żadnych „ruchawek” w CFG nie ma ;)

    Teraz siedzę przy projekcie na VR tworzonym na U4 przez Anshar Studios: https://www.facebook.com/DetachedGame
    Jestem „głównym” Designerem przy tym projekcie, odpowiedzialność spora ale i satysfakcja z pracy odpowiednio większa. :)

   1. Wyspa

    @Stah-o

    Nigdy nie robiłem pełnego playthrough i z dev panelem grałem więc ciężko mi powiedzieć… ale tak jak było planowane od początku. Gra ma 8 scenariuszy, każdy ma strategic i po 5 tactiacli, więc łącznie 40 tacticali. Minimalny czas przejścia scenariusza planowany jest na godzinę (strategic + tacticale) co na kicku było wspominane, choć ja stawiałbym że przy normalnej rozgrywce wyjdzie raczej koło 2h. 1h na scenariusz to jakby ktoś speedruna robił raczej i to też nie wiem czy tak szybko się da…

Powrót do artykułu