Paweł Majka droczy się z fanami

Nitek dnia 24 października, 2016 o 16:10    23 

majka

Jednym obrazkiem, ale jakże trafnie. I wiadomo co to będzie.

No przecież nie nagrodzone Niebiańskie Pastwiska, czy też ich sequel, ani DLC do czegokolwiek innego.

Nie pozostaje nic poza lajkowaniem i pytaniem kiedy premiera.

 
To co, Bosman? Sneak peak?

Dodaj komentarz23 myśli nt. „Paweł Majka droczy się z fanami

  1. Ziuta

   @Revant

   Na pewnym forum Bosman napisał coś takiego:
   „Wojny Przestrzeni, a wraz z nimi historia zemsty Mirka Kutrzeby skończone, teraz w redakcji. Wszystko się wyjaśnia (łącznie z nazwiskiem). Wiadomo, kim jest Szósty i w ogóle. Niestety, powieść, choć rozrosła mi się bardziej niż chciałem nie zamyka ze dwóch tematów z tego świata, bo by musiała osiągnąć z milion znaków. Choć więc Kutrzeba się zemścił i raczej już nie wróci, w każdym razie nie na pierwszym planie, coś tam jeszcze będę musiał pokombinować z Marsjanami. Ale to inna historia.”

       1. bosman_plama

        @furry

        były rozmowy z wydawcą, żeby ukazała się w przyszłym roku. Ale w zapowiedziach owego dokończenia nie ma. Mimo to powalczymy.
        A jest o co, oto bowiem jakimi dramatycznymi słowami zaczyna się zebranie tego w całość:

        ” Czas nie ma wielkiego znaczenia dla bogów.
        - Kiedyś będę pluszowy – zupełnie niepotrzebnie podzielił się planami na przyszłość Pan Królik ukrywający się, póki co, pod postacią drewnianej zabawki. – Pluszowy i mięciutki.”

  2. lemon

   @Revant

   Powiązana mocno, bo bezpośrednia. Nie wiem jak to działa, że jedne strony mają notę wydawniczą, a inne nie – ale oto ona (chyba):

   Horda jednomyślnych pod wodzą Króla dokończyła dzieła Pożogi. Zabrała ze sobą i poprowadziła ku zagładzie większość z tych, którym udało się przetrwać pierwszy kataklizm. Nowa Huta opustoszała: upadły Federacja i Muzeum. Kombinat poniósł ogromne straty, a ze wschodu, z radioaktywnej pustyni ciągną nowe przerażające formy życia. Jedyną nadzieją jest nienarodzone dziecko Króla i Ewy – za wszelką cenę należy je sprowadzić do Kombinatu. Chętnych, by posiąść dziecko, jest jednak więcej, a najpotężniejsza z nich wydaje się istota, która zamieszkała pod Wawelem.

 1. Zebulah

  Biorę w ciemno!
  Żeby zrobić miejsce na półce zamierzam pozbyć się pudełkowych Diablo 2: LoD, Gun oraz Painkiller: Czarna edycja.
  Jeśli ktoś byłby zainteresowany, odstąpię za cenę kosztów przesyłki i dorzucę jeszcze kilka płyt CD Action z Tropico 3, Stalker: Czyste niebo, Gothic 3 + dodatek, Mass Effect + dodatek.

Powrót do artykułu