Pamięć wszystkich słów – Robert M. Wegner

furry dnia 21 kwietnia, 2015 o 12:11    6 

Wegner

Jeśli nie jedziecie na Pyrkon, nie lękajcie się – czwartą część sagi o Meekhanie pióra Roberta M. Wegnera możecie nabyć także przez internet. Przy sprzyjających wiatrach książkę otrzymacie jeszcze w tym tygodniu i poznacie dalsze losy Szóstej Kompanii i oddziału Genno Laskolnyka.

„Opowieści z meekhańskiego pogranicza” – historie z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu składają się na egzotyczną opowieść o światach różnych nacji, języków, wierzeń i magii. Napisana z rozmachem Pamięć wszystkich słów zabiera bohaterów na niegościnną pustynię, w niebezpieczne uliczki pełnych przepychu wschodnich miast czy w samo serce wyspy opanowanej przez zwaśnione rody, siedziby miejscowego boga. Pomiędzy zemstą rodową a buntem niewolników, wrzuceni między potęgi rozgrywające swoją partię z Losem, bohaterowie Wegnera muszą wybierać, gdy wydaje się, że nie pozostał już żaden wybór. I nawet nieśmiertelni się ugną, gdy w grę wchodzi honor, lojalność i przysięgi złożone cieniom tych, którzy odeszli.

Zamówienie realizujemy od środy 22 kwietnia!

Tak, to już jutro, a wygląda na to, że przy zakupach powyżej 70zł koszty wysyłki pokrywa wydawnictwo. W sklepie jest też wydanie z kuflem i elegancka bielizna w postaci zakrwawionych t-shirtów, co kto lubi.

Aha. Tradycyjna wstawka o ebookach – dostałem odpowiedź na maila, wydanie elektroniczne będzie dostępne na początku maja.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Pamięć wszystkich słów – Robert M. Wegner

Powrót do artykułu