Jeszcze w tym roku ponownie znajdziemy się na plażach i pomiędzy żywopłotami Normandii. Steel Division: Normandy 44 w drodze!

fl0dA dnia 1 marca, 2017 o 18:08    15 

steel-division-normandy-44_Open

Ahoj Ptysie Miętowe!

Właśnie moją skrzynkę zaatakował Paradox Interactive i poinformowali mnie, że jeszcze w tym roku powrócimy do 1944 roku i jeszcze raz stoczymy bój o półwysep Cotentin.

Paradox Interacitve zostało wydawcą nowej strategii czasu rzeczywistego producentów takich tytułów jak RUSE czy Wargame.

Eugen Systems przyzwyczaiło nas do wysokiego poziomu produkcji i sporego pietyzmu jeśli chodzi o odwzorowanie pola walki. Tym razem nie będzie inaczej. Dostaniemy 6 nacji, ponad 400 jednostek i mapy odwzorowane na podstawie zdjęć lotniczych.

Dla mnie, fana serii Wargame, to wspaniała wiadomość. Czekam z niecierpliwością na więcej informacji. Wiele godzin spędziłem grając w ich tytuły w trybie multiplayer i nie mogę się doczekać by zagrać znowu, ponownie w realiach II WŚ.

Poniżej pierwsze obrazki z gry i pierwszy trailer (niestety bez gameplayu)

 

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Jeszcze w tym roku ponownie znajdziemy się na plażach i pomiędzy żywopłotami Normandii. Steel Division: Normandy 44 w drodze!

Powrót do artykułu