HiTMAN – nowy Elusive, nowe garniaki

MusialemToPowiedziec dnia 19 listopada, 2016 o 19:44    6 

hitman_1

A także -50% na Steam-przedaży do końca weekendu.

Poniżej będzie grafika przezentująca jakie ciuszki można odblokować. Te „górne” dostaje się za dowolne wykonanie Elusive Target na danej lokacji, w większości przypadków to tylko dorzucanie rękawiczek do ciuszka, który był „defaultowym” na danej mapie, choć Kolorado dorzuca czapeczkę, a Japonia tylko inny kolorek. W lewym dolnym rogu to ciuszki, które można było odblokować wcześniej, jak wygrało się wszystkie dotychczasowe Elusive. W prawym dolnym rogu zaś najtrudniejsze (w teorii) ciuszki, bo te się dostanie tylko za wykonanie zadań z oceną „Silent Assassin”.

hitman_suitsPierwsza szansa na zdobycie „Terminus Suit” (czyli garniaka z Hitman Absolution w wersji „przypalony i porozrywany”) oraz „Smokingu z rękawiczkami” już jest udostępniona, bo po Paryżu od piątku lata „Szef Kuchni”, którego agresywne zachowanie wobec podwładnych czy asystentów za bardzo poskrobało czyjeś marchewki, przez co teraz musimy go przypiec do żywego. Poniżej trailer.

Dwa zdania opinii o tym zadaniu Pokaż

Dodaj komentarz6 myśli nt. „HiTMAN – nowy Elusive, nowe garniaki

   1. MusialemToPowiedziec Autor tekstu

    @Nitek

    Jestem prawie pewien, że najbliższe 5 to jednak będzie przez całą grę przeskakiwać.

    Ale faktycznie, jakoś strasznie polubili ten Paryż, moze czekali aż więcej osób kupi Full Experience albo coś. Co było raczej dziwnym pomysłem, bo te Elusive’y to byłby świetny marketingowy trick do kupowania następnych odcinków.

    1. lemon

     @MusialemToPowiedziec

     Wiadomo, ile MB zajmuje jedna aktualizacja z nowym elusive’em? Ciekaw jestem, czy to jest dodawane na bieżąco, czy dawno już zrobione i u graczy na dyskach, a tylko odblokowywane.

     Spoiler! Pokaż
     1. MusialemToPowiedziec Autor tekstu

      @lemon

      Kilka stówek MB per Elusive. Nie zdziwiłbym się, gdyby większość z tych mega to było to intro/filmik, bo sam Elusive to mimo wszystko dużo nie jest – model postaci, kilka linijek tekstu do pogadania, ścieżka po której ma chodzić.
      Na prawie-pewno Elusive’y nie były na dzień dobry te pół roku temu, ale niewykluczone, że któryś z większych patchy już dodał pliki typu modele, które teraz tylko czekają na wykorzystanie.

      Masz rację, trochę szczegółów i alternatywa w środku Pokaż
Powrót do artykułu