Gramy razem, ke?

Nitek dnia 3 października, 2014 o 18:20    58 

gramyrazem

Ta choroba nieźle mi namieszała.

Czy znajdują się dzisiaj chętni na wspólner rozgrywki? Czy dzisiaj pass i po prostu piąteczek? Oczywiście w grę wchodzi Battlefield 3 (podstawka), ale niektórzy chcą iść w stronę teoretycznie naprawionego Battlefielda czwartego, a Beti kusi na Quake Live wersję steamową. Pytanie orientacyjne, bo mogę nie uczestniczyć, ale może ktoś nie ma psiapsiela do kielicha do grania, więc może akurat ma jakieś intratne propozycje dla reszty gikzowiczów.

Łazienka naprawiona. Był stream.

Dodaj komentarz58 myśli nt. „Gramy razem, ke?

 1. slowman

  Tak dla przypomnienia.

  O 20 gramy w Crusader Kings 2. Na razie zapowiedziało się 6 osób, co będzie rekordem i mam nadzieję, że owczy internet wytrzyma, ale ponieważ 14 wychodzi nowy patch, który zmiecie wszystkie sejwy i można grać w CK2 za darmo – zapraszam wszystkich ciekawych gry do zaspokajenia mojej ciekawości i pokazania jak to jest grać w kupie.

     1. slowman

      @brum75

      Mam przyjemny szum w głowie (to albo te 2 piwa, albo zapętlone „Fresh strawberries” Franzów Ferdinandów [poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy w polskim nie powinno się odmieniać obu członów?]), więc postaram się to podtrzymać specjalnie dla Ciebie 3 i 4 piwem ;)
      Poza tym, jeślibyś rzeczywiście nie chciałbyś wejść do gry z nami to graj równolegle w singla, to Ci pomożemy rozwiązać różne wątpliwości :)

Powrót do artykułu