Dodaj komentarz25 myśli nt. „Fucking reveal trailer Beyond Good and Evil 2

      1. furry

       @Daimonion

       „odłożone na lepsze czasy”

       Story of my life:
       1. Kup starą grę, ale nie graj, bo „lepsze czasy”, zresztą i tak nie ma kiedy
       2. Wychodzi wersja HD
       3. Kup wersję HD, na szczęście już w promocji lub bundle, ale nie graj, bo „lepsze czasy”, zresztą…
       4. Wychodzi wersja 4k UltraHD
       5. …

       Jakbym chciał coś kupować, przypomnijcie proszę np. o grze Fahrenheit.

       1. Daimonion

        @Tasioros

        Nie słuchaj Slowmana, nauczyciele są super, zwłaszcza poloniści. Na dowód pokażę, jaki jestem miły i w ekspresowym tempie podzielę się wrażeniami. Już pograłem. Jakieś 45 minut i mam dość. Zdecydowanie nie moje to klimaty. Ale chyba rzecz gustu. Kojarzy mi się ze zwichrowaną japońszczyzną. Plus dziwna praca kamery (i związane z tym problemy ze sterowaniem – to już druga gra od Ubi, w której przeszkadza mi sterowanie; może ja po prostu się starzeję i dostaję artretyzmu?) Powiem tak – jeśli lubisz bajkowe, porąbane światy z gadającymi świniami i innymi zwierzami, to być może będziesz zadowolony:)

       2. furry

        @Daimonion

        E, a znasz taką starą gierkę, LBA? Pytam, bo swego czasu się kłóciłem z jednym takim (w realu), twierdziłem że BG&E jest bardzo podobna, a on że wcale nie. Oczywiście nie ma zaczarowanej kuleczki i poligonów jakby więcej, ale chodzi w zasadzie o to samo.

        EDIT: I sterowanie, jeśli dobrze pamiętam, było „dziwne”.

       3. projan

        @projan

        Zagrałem i nie jest najlepiej. Widać jak duży potencjał ma ta gra, ale w tym momencie się go nie doświadczy, bo musiałbyś się z deka pomęczyć niedzisiejszymi rozwiązaniami. Gra się po prostu zestarzała. Grafikę pal licho, choć gdy „dorzuciłem do pieca” zacinała się na moim ultra lapku (!), ale sterowanie i pewne mechaniki… Niby się chciało grać dalej, ale na pewno kosztem zgrzytania zębów. To ja wolę wrócić do mojego Excela – FM17 (na razie 175 godz.)

 1. larkson

  To jest totalnie inny klimat niż w poprzedniczce, w sumie to chyba nawet nie powinni dawać dwójki w tytule. Ale sympatycznie wygląda tak czy siak.

  A w jedynkę grałem dość niedawno i cóż… źle nie było, ale fantastycznie też nie. Gra się zestarzała i nie robi wrażenia pod żadnym względem.

Powrót do artykułu