Fallout 4 jeszcze nie teraz

Rattie Rat dnia 7 grudnia, 2013 o 8:39    20 

fallo

Strona The Survivor 2299 to jeden wielki trolling

Niestety. Jeśli mieliście nadzieje, że www.thesurvivor2299.com jest prawdziwą stroną Bethesdy, a za kilka dni faktycznie zobaczycie materiały z Fallouta 4, to czeka was niemiła niespodzianka. Wchodząc na stronę możecie posłuchać smutnej muzyki i przeczytać wiadomość, że „To juz wszystko”.
Wczoraj wieczorem kod w systemie morse’a został zastąpiony filmikiem z youtube:

Co ciekawe, Bethesda w końcu wypowiedziała się o całym zamieszaniu na swoim Twitterze, pisząc że wszelkie informacje, które nie wychodzą bezpośrednio od studia, są fałszywe.

No cóż. Trolling jest sztuką, która autorowi strony zdecydowanie się udała!

Dodaj komentarz20 myśli nt. „Fallout 4 jeszcze nie teraz

  1. powazny_sam

   @Tasioros

   Moim zdaniem skoro tyle wytrzymałeś to lepiej poczekać na porządną obniżkę na DC. Po pierwsze masz Missing Link scalone w jedną fabułę z podstawką, a nie jako oddzielną grę, a po drugie walki z bossami są przerobione tak aby pasowały do reszty gry.
   EDIT: jednak nie, patrz niżej

  2. MusialemToPowiedziec

   @Tasioros

   Jak możesz dorwać DC za 10 zlotych, to wtedy warto. Ale za więcej, to ja bym nie brał – choć w dużej części dlatego, że już dawno wygrałem HR z DLCami, więc to był dla mnie replay, a nie poznanie gry od nowa, a ma to pewien wpływ na stosunki między jakością i ceną.

   Choć z drugiej strony, dzięki DC i New Game + mogłem pobawić się Jensenem Bondem (czyli potłumikowane bronie i hakowanie w celu zabijania) – całkiem fajna sprawa i porządnie zrobione, zwłaszcza jak na grę o pacyfiście.

   1. powazny_sam

    @Tasioros

    W sumie jest jeden istotniejszy szkopuł. DC nie jest spolszczona, więc jeżeli męczy cię czytanie dużych ilości tekstu po angielsku (mnie tak) to może jednak lepiej pobawić się oryginałem. Czytanie maili w komputerach czy prasy to dosyć istotny element przy wczuwaniu się w klimat gry. Co do filtra – opinie są podzielone, jedni chwalą inni przeklinają : http://www.youtube.com/watch?v=L8quNErVRrg
    Po informacji o braku spolszczenia muszę zweryfikować swoją opinię, brałbym oryginał, zwłaszcza za takie grosze.

Powrót do artykułu