Dying Light z jednym z dziesięciu darmowych DLC

Nitek dnia 26 lipca, 2017 o 10:33    4 

dying1

Dodatkowo Techland odpala swoją platformę dystrybucyjną.

Zanim jednak o Gemly, bo tak zwie się owa platforma – mięso! DLC w sensie. pierwsze z dziesięciu zapowiedzianych rozszerzeń wprowadza do Dying Light nową frakcję Mutated Goon, nowe zombiaki i skin dla gracza, a także nową brońkę Harran Military Rifle. Tu wkrada się wspomniane Gemly, albowiem by dostac giwerkę, trzeba będzie mieć tam konto. Samo Gemly ma być platformą dystrybucyjną, gdzie będzie dostępna zawartość do gier Techlandu, a także innych dystrybutorów. Miejsce też znajdzie tam część społecznościową, ale na chwilę obecną nie jest gotowa.

No to zwiastun DLC, a poniżej link do Gemly.

Dying Light, dobre.

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Dying Light z jednym z dziesięciu darmowych DLC

  1. aihS Webmajster

   @Pryka

   Przywiązanie klienta do platformy. Wszyscy wydawcy kombinują w tym samym kierunku bo chyba nikomu nie leży płacenie 30% haraczu w nieskończoność. Przyjdzie taki moment (może) kiedy Steam będzie w złej pozycji i wtedy wszyscy się na Valve rzucą i go rozmontują – to wtedy przydadzą się ich własne platformy. W teorii :)

   1. Pryka

    @aihS

    Nie no jasne, tylko oni w tym nowym sklepie dalej sprzedają klucze do Steam. To nie jest usługa jak GOG.

    Każdy produkt ma dopisek – Additional information: Steam DRM. A przynajmniej wszystkie jakie patrzyłem.

    Gdyby to była platforma dystrybucyjna jak Origin, Uplay czy cokolwiek to niespecjalnie by mnie to dziwiło, każdy chce kawałek tego tortu. Ale to zwykły sklep. Jak Boxoffstore.

    Rozumiem, że kluczowe jest „Ma być”. :D

Powrót do artykułu