Dragon’s Dogma tym razem w wariancie online

Nitek dnia 29 stycznia, 2015 o 10:03    4 

dragonsdogmaonile

Patrzaj te smoki, synek!

Widziałem na trailerze kilka smoków, z czego żaden nie przypominał drugiego, co Dragon’s Dogma daje już +2 w stosunku do Inkwizycji. Dragon’s Dogma pierwotnie wyszło na konsole i podobno było całkiem fajnym action RPG, acz więcej powiedzieć nie mogę, bo mnie pcmasterrace odciągnęło jak gierka wyszła i nie znam. A grałbym, bo demo (!) było fajne.

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Dragon’s Dogma tym razem w wariancie online

 1. bosman_plama

  Gierka fajna, choć pograłem w nią ledwie parę(naście) godzin i kazałem mojej drużynie siąść na oczyszczonym z wrogów zboczu i odpocząć do rana, żeby odzyskali siły. I odpoczywają tam już coś z pół roku. Ale jestem słowny i wrócę do nich!
  To znaczy, jak już oddam konsolę do serwisu i znów będę mógł używać płyt w napędzie, a nie grać tylko w gry kupione w ps store.

  Pisząc krótko: łatwy do nauczenia system walki, nie tyle otwarty, co otwierający się przed nami świat, przyjemne tworzenie postaci (fajne laski wychodzą) plus kompletowanie ekipy po drodze. Bandyci i inne gobliny szybko przestają sprawiać problemy, ale na szczęście są smoki, gryfy, jakieś harpie i takie tam. Każdy z potworów walczy trochę inaczej i choć nie jest to poziom mordowania się z gier z soulsami w tytule, to trzeba się walki z takim przeciwnikiem naumieć.

  Gdyby ktoś chciał kupić grę na ps3, niech nie wywala kasy na podstawkę, ale kupi dodatek. Zwykle kosztuje mniej niż podstawką,a… ma ją w zestawie:).

  1. lemon

   @bosman_plama

   Dobry tip, dzięki. :) Demo katowałem przez chyba 20h, tak mi smakowało. Trochę się w pełniaku obawiam tego podróżowania na piechotę (chyba największy zarzut w recenzjach). Do tej pory czekałem, aż Capcom ogłosi wersję PC, jak to czasami robią, ale coś długo nic nie słychać.

   Do tej wymiany henchmanów trzeba mieć jakiś online pass, czy jak w GTAV, masz grę używaną to i tak grasz online?

Powrót do artykułu