Co szykuje dla nas Obsidian?

Rattie Rat dnia 11 września, 2012 o 7:00    9 

9139b86f02108abdcc0129521eca5e85_XL

No właśnie… nie wiadomo.

Jeżeli z jakiegoś powodu, regularnie odwiedzacie oficjalną stronę Obsidian Entertainment, to zapewne zauważyliście, że zaszła na niej "mała" zmiana. Od niedawna, zamiast normalnej strony głównej, wyświetla się coś, co może być zapowiedzią nowej gry. Ciemne tło, symbol przedstawiający węża zjadającego własny ogon, liczba 4 oraz dwa zdania:
"Co oznaczają te słowa?"
"Nic. Lament Eir Glanfath to dźwięk bez formy, samotny głos krzyczący w żałobie, bo musi"

Co oznaczająte słowa? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Mam nadzieje, że chodzi o jakąś nową grę i nie jest to zwykłym robieniem ludzi w balona. Liczba 4 mogłaby sugerować nowego Fallouta, ale Eir Glanfath brzmi zbyt "fantasy", więc raczej nie będzie dane nam zwiedzić postapokaliptycznej Ameryki. No to może Dungeon Siege IV? To jest o wiele bardziej prawdopodobna wizja. Jednak nie należy się ograniczać do już istniejących serii. Może Obsidian zaskoczy nas jakimś zupełnie nowym RPGiem? 

 

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Co szykuje dla nas Obsidian?

  1. nacho66

    Skyrim: New Whiterun :D

    Na DSIV bym sie nie obrazill, na nowa marke rowniez nie. Fallout 4 to na bank nie bedzie bo watpie zeby Bethesda oddala nowa instancje gry innemu developerowi (jak juz to spin off w przyszlosci). Chyba, ze to bedzie fallout ze smokami, czyli post-apo w stylu filmu Reign of Fire hehe

Powrót do artykułu