Wiedźmin 3 scenariusz

mokraTrawa dnia 20 marca, 2013 o 16:46    33 

40abace1e6fdee9e13d15a48d298b3f3_XL

Kilka szczegółów na temat scenariusza w nadchodzącym hicie od CD Projekt.

Geralt dojrzewa w 3 części i z odzyskaną pamięcią rusza w świat zdobyć to czego chce od życia (bo już wie czego chce). Fabuła ma się skupiać na rzeczach ważnych dla naszego Wiedźmina, ale jak to zawsze z nim bywa nie uniknie wplątania w intrygi polityczne. Główna linia faublarna będzie miała wpływ na stan świata jako całości, jednak wiedźmin nie ma być zbawcą świata. Po prosty znajdzie się w centrum wydarzeń, na co nie ma specjalnej ochoty, ale i wyjścia. Historia ma zawierać skomplikowaną politykę, intrygi i dojrzałe tematy np rasizm. Trzecia część ma być ambitna w kwestii liczby postaci i scenariuszy wprowadzonych w wiedźmiński świat. To streszczozna wypowiedź Mateusza Tomaszkiewicza, głównego projektanta questów w najnowszym RPG-u CD Projekt RED.

No cóż niczego nowego się z tego ne dowiedzieliśmy, to było w każdej książce i grze. Wbrew sobie pakuje się w awantury i nie jest z tego zadowolony. Ominąłem słowa epicki scenariusz (a pojawiały sie w wypowiedzi) itp, bo ich nie lubie i nie trawię takich zapowiedzi że coś będzie epickie i trochę mnie to martwi. No ale zobaczymy.

Więcej przeczytasz: {„examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz33 myśli nt. „Wiedźmin 3 scenariusz

     1. Goblin_Wizard

      @mokraTrawa

      Tak sobie właśnie przypomniałem, że u Natanka jest specjalna puszka na drobne. Jak ktoś powie jakieś „złe” słowo, źle się ubierze albo np. nie wyłączy komórki to wrzuca 5zł do tej skarbonki. Po jednym weekendzie gromadzi się z tego całkiem niezła kwota. Ja bym wprowadził coś takiego w Polsce jako karę za zubażanie języka polskiego poprzez stosowanie takich właśnie obcych słów. Słów, które tak naprawdę nie przenoszą żadnej głębszej treści, a tylko tworzą papkę wypłaszczającą zwoje mózgowe, i tak już niezbyt lotnym, nastolatkom (i reszcie słuchających/czytających też). Taryfę bym tylko zmienił bo i szkodliwość tego procederu jest dużo większa. A potem rozszerzyłbym to na całość stosowanego w Polsce słownictwa. Za każde obce słowo użyte publicznie, a posiadające polski zamiennik, kara grzywny. Z pozoru może to wyglądać na przegięcie ale ma dużo większy sens niż wiele normalnie ściąganych podatków o ZUS-ie nie wspominając.

      P.S. Epicki kurwa! A dlaczego nie zajebisty, odjebany, wykurwisty, w pyte, niezajebczy, taki ze ja pierdole? Ostatecznie może być genialny, nietuzinkowy, niespotykany, porażający, olśniewający…. albo po prostu „absofuckenlutly unfuckingcredible”.;)

    1. amonlb

     @shani

     Też chętnie ją znajdę. Geralt to ma życie co kawałek albo walczy o życie albo chędoży piękne czarodziejki, elfki i inne trubadurki. Opowiadanie z Oczkiem w roli głównej do tej pory wspominam z przyjemnością. Czarnowłosa furia która przewraca jego życie „do góry nogami”, rudowłosa piękność chętna i ponętna gdy tylko go zobaczy a na dokładkę niewinna Shani. Czytałem sagę wiele razy od dzieciństwa. I za każdym razem inaczej postrzegałem fabułę i inne wątki mnie kręciły.

     PS. Sceny seksu na stercie książek w starożytnej bibliotece też nijak nie da się zapomnieć. Moim skromnym zdaniem mistrzowsko opowiedziana.

Powrót do artykułu