Thorvalla na kickstarterze

mokraTrawa dnia 20 listopada, 2012 o 13:39    1 

abbce1a53d0691c5315bde73acfc67cc_XL

A cóż to za twór? Już objaśniam.

Throvalla – gra Guido Henkela, który stworzył Realms of Arkania oraz Planescape Torment. Wnioskuje o 1 mln dolarów, aby móc zrealizować grę.

photo-full_1.jpg

 

Jak mówi Guido gra ma rozszerzać klasyczne RPG o nowe doświadczenia i zmieniać trochę mechanikę rozgrywki. Akcja osadzona będzie w uniwersum zainspirowanym nordycką mitologią, kulturą plemienną Ameryki Północnej i cywilizacjami Azji. Co ciekawe będą walki powietrzne! Za pojazdy posłużą nam smoki. Występować będą dwa typy dobre (można je udomowić) i złe (te raczej nas nie polubią).
Sterować będziemy wojownikem wyrzuconym na brzeg podczas sztormu. Z czasem odkrywa że ocalał także jego smok bojowoy Whiptorn, schwytancy przez lokalnych mieszkańców. No i wiadomo, kumpel w potrzebie, trzeba ruszyć na ratunek.

 

428815078.jpg


Obietnice raczej standardowe: dojrzały świat pełen przygód, zadań, licznych dialogów i zaskakujących zwrotów fabuły. Duże znaczenie ma mieć interakcja i relacje z postaciami niezależnymi.
Walka turowa, a znaczącą rolę mają mieć karty – zwiększające atrybuty i umiejętności.

 

428815062.jpg


Gra ma mieć oferować rozgrywkę tylko dla pojedynczego gracza. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądać gra. Twórcy rozważają koncepcje rzutu izometrycznego z wykorzystaniem dwuwymiarowego, pre-renderowanego tła i trójwymiarowych postaci oraz świata 3D z rozgrywką w trzeciej osobie.

 


Zbiórka kończy się 19 grudnia (są progi z bonusami). Twórcy uruchomili takze oficjalną stronę gdzie można ich wesprzeć przez pay pala 

Więcej przeczytasz: {„examplelinkURL_item”

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Thorvalla na kickstarterze

Powrót do artykułu