Wielkie Derby – Gra Roku. Finał

maladict dnia 20 lutego, 2015 o 11:20    23 

WD14GOTYfin

[Update] This War of Mine najlepszą grą roku 2014! Gratulujemy.

W tym roku będziemy mieli dublet. Nie wiadomo tylko jeszcze kto go ustrzeli.

Po zaciętej i wyrównanej walce, do finału trafili zwyciężcy poprzednich kategorii – indie i AAA. Czy to oznacza, że można podzielić rynek między te kategorie przeprowadzając między nimi odpowiednio nieostrą linię graniczną? Na to, i inne, pytania będziemy próbowali odpowiedzieć w podsumowaniu. Na razie skupmy się na wyłonieniu zwycięzcy. Shadow of Mordor czy This War of Mine.

Nie grałem, przyznaję, i nie zanosi się na to, ale w linkach kieruję was do opinii innych zacnych gików, którzy mają coś więcej o tych grach do powiedzenia. Poznajcie więc ich opinię, zweryfikujcie ze swoją i pomóżcie wybrać najlepszą grę roku 2014.

Do soboty.

Dodaj komentarz23 myśli nt. „Wielkie Derby – Gra Roku. Finał

  1. aryman222

   @Twoja_Stara

   w tak słabym roku jak 2014, niewiele było gier ekscytujących na tyle, by w nie zagrać od razu. większość trafiła na półkę „kupić jak będzie za 3-5 euro na Steamie”, a ogrywane były genialne tytuły z przeszłości. także głosowanie jest nieco wirtualne, moim zdaniem. skoro wybieram między 2 tytułami, które zbytnio nie ekscytują, to odruchowo wybieram NASZ, zwłaszcza że można o nim powiedzieć: innowacyjny (przymiotnik bardzo cenny w czasach bezpiecznych i/lub tasiemcowych produkcji) :)

 1. VVReV

  This War of Mine – nie bo polskie tylko bo bardzo dobre, a w ,Mordor nie grałem i nawet prze 3 minuty nie myślałem o tym żeby zagrać. Obawiam się że gdybym dostał go za darmo szkoda by mi było czasu na ściągnięcie, oglądałem gameplaya … przez 7 min.

  A w następnym roku głosuję na Darkest Dungeon.

  1. PeteScorpio

   @Sekal

   W przyszłym roku Wiedźmin 3 pewnie zgarnie 3 nagrody. Najlepsza gra AAA – za najlepszy content i najwyższą jakość w mainstreamie, Wałach Roku – nie spełni oczekiwań naszej growej braci i Gra Roku – nic większego w tym roku nie wyjdzie ;)

   PS Gratki dla TWOM, wygrał lepszy.

Powrót do artykułu