Na szybko – Wesołych Świąt

Kirq dnia 23 grudnia, 2012 o 13:00    36 

002e8e491b09a55f1bac8b9f7f969c26_XL

Cieszę się, że mi przypadła możliwość napisania "na szybko" w ten wyjątkowy dzień roku.

Chciałbym Wam wszystkim złożyć w imieniu całej redakcji Gikz'a najserdeczniejsze życzenia Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Tym którzy dopiero zmierzają do domu, życzę szerokiej drogi i ciekawej lektury w pociągu. Jeśli jesteście już z bliskimi, to życzę Wam aby przygotowania przebiegły szybko i bezkonfliktowo. Ja z racji tego, że pracuję w miejscu zdominowanym przez płeć piękną, mam ten przykry obowiązek spędzania wigilijnego przedpołudnia w pracy. Nie mogę zatem uczestniczyć w przygotowaniach, i musze przychodzić z pracy na gotowe. Pech, prawda?

W ciągu najbliższych dni życzę Wam dużo wolnego czasu. Kiedy już nacieszycie się rodziną, mam nadzieję, że uda się Wam uszczknąć parę chwil na jakąś dobrą grę lub zaległą książkę. Ja liczę, że uda mi się nadrobić nieco zaległości – w tym i w pisaniu. Jak dobrze pójdzie, to uda mi się wziąć dwa dni urlopu i do pracy wrócić dopiero na jeden dzień w sylwestra. A wy jak spędzacie Święta?

 No i najważniejsza kwesia. Czy udało się Wam w coś pograć w ten weekend? Ja tradycyjnie grałem nieco w Combat Mission: Battle for Normandy, zrobiłem dwie misje w FC 3 i przeprowadziłem mały powrót do Ghost Recon Future Soldier. Ta ostatnia pozycja okazuje się wbrew pozorom całkiem przyjemną trzecioosobową strzelanką z militarnym posmakiem, kiedy tylko zapominmy, że ma przedrostek Ghost Recon w tytule.

Dodaj komentarz36 myśli nt. „Na szybko – Wesołych Świąt

 1. bosman_plama

  Grałem w „wypucuj dom na maksa”. Przyjąłem misje specjalne w łazience i dodatkowe związane z uporządkowaniem rozczytanych książek, oraz zdobyłem specjalne bonusy dzięki walce z bossem: „starożytna maszynka do mielenia różnych rzeczy, z której ktoś usunął nożyk i mi o tym nie powiedział”.

  Wszystkim Wam wesołych Świąt!

 2. skam_ever

  Mi na święta popsuła się karta graficzna, więc założyłem czapkę Mikołaja i sprawiłem sobie nową sztukę. Jak się później okazało (wcześniej zapomniałem to sprawdzić), karta nie posiada wejścia d-sub, więc dodatkowo zakupiłem przejściówkę vga-dvi. Jak się potem okazało, monitor ma jakiś problem z nową kartą (lub nowa arta z monitorem), bo cały czas wyświetla się tylko czarny obraz. Za to na telewizorze wszystko widać jak na dłoni… Mam nadzieję, że nie będę musiał kupować nowego monitora.

  Życzę całej redakcji Gikz’a wszystkiego najlepszego w nadchodzące Święta, dalszej wytrwałości w pisaniu artykułów, żeby czytelników przybywało w tempie, którego nie da się zmierzyć żadną miarą z układu SI, a pieniądze od reklamodawców lały się szerokim jak offtopic makbetona strumieniem, i żeby wszyscy redaktorzy mogli wreszcie przejść na zawodowstwo ;-)

 3. xyfka

  Wesolych Swiat, samych udanych produkcji i braku rozczarowan w przyszlym roku dla calego gikz’a :-)
  Odnosnie grania, to weekend mina mi pod znakiem Fallouta:NV z wszystkimi dodatkami i modami zwiekszajacymi trudnosc i realizm. To tak w ramach przygotowywania sie na koniec swiata zeby se rozgrzac:P

 4. King Julian

  Koniec świata odwołany, to może chociaż koniec roku się odbędzie? :) Enyłej, wesołego WigiJuliana :) bez Kevina, Potopu i innego Pada Shreka :) zdrowia, zdrowia i jeszcze zdrowia oraz odporności na otaczający świąteczny sza…yyy…świąteczną rzeczywistość :)
  A!. I śniegu, bo u mnie niet.

Powrót do artykułu