El Assassino quatro

Nitek dnia 25 marca, 2013 o 18:59    11 

d8b742608f424d665cfd52d144b9494c_XL

ARGH! Zwiastun gameplayu, ARRRR!

 

 
Wszystko ładnie, wszystko pięknie, tylko czy to już nowa generacja? Ostatnie ujęcie jest imponujące i może szczęki opadną do parteru, jeśli faktycznie będzie to hasać hiper płynnie bez żadnych loadingów. Jako ten, co lubi Assassiny i za sobą ma wszystkie poprzednie przygody, prócz nudnej jak flaczki części pierwszej rzecz jasna, jestem trochę zaintrygowany. Jestem zaintrygowany, czy główny bohater będzie umiał wytrzymać 20 minut bez oddechu pod wodą. 
Znam takiego jednego co umie i też jest piratem, ARRRRRrrr.
 
Jako bonus zdjęcie wydania kolekcjonerskiego:
20130325190320.jpg

Dodaj komentarz11 myśli nt. „El Assassino quatro

 1. aryman222

  rety, jak dobrze, że Ubi wciąż wspiera kulturalną rozrywkę, a konkretnie walkę. kulturalną i honorową – jeden na jednego. myślałby kto, że w czasach piratów i zmagań o niesamowite skarby, honor i szacunek dla bliźniego stracą na znaczeniu, na szczęście nie w Assasynach! you shall not pass, chamie atakujący gromadą!

 2. aihS Webmajster

  Moją uwagę zwrócił tekst na końcu filmu [i]also comming on next-gen consoles and pc[/i]. Wątpię żeby Ubi portowało tę grę za rok czy dwa a to by wskazywało, że nowe konsole powinny debiutować najdalej w okolicach grudnia tego roku. Przynajmniej jedna z nich.

   1. Goblin_Wizard

    @Nitek

    He? Ma wyjść na stare i nowe konsole? Ciekawe jaka będzie różnica w wyglądzie. Pewnie na next geny odpicują tak że gra będzie wyglądała nietuzinkowo;) a na stare pójdzie coś jak ACM przed patch’em. Trudno o jaśniejszy sygnał: „Kupujcie nowe konsole”. I to wszystko pewnie na 1-2 miesiące przed Bożym Narodzeniem.

Powrót do artykułu